Haber

Kılıçdaroğlu: “Merhaba! Kemal’den geliyorum!” seni yakacağım!

ANKARA (İGFA) –CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Meclis’teki grup toplantısında yaptığı konuşmada adaylık mesajı verdi.

“Seçimin ertesi günü telefonları acı acı çalacak ve telefonun ucundan ‘Ben Kemal, geliyorum’ diye bir ses işitecekler.”

Kemal Kılıçdaroğlu, yaklaşık bir saat süren konuşmasında, “Zulme uğrayanlarla vedalaşacağım. Haksızlığa uğrayan varsa oturup vedalaşacağım. Roboski ile vedalaşıp vedalaşacağız” dedi. Ali İsmail Korkmaz’ın ailesi, Soma ve örtülü kızlarımız, çünkü o süreçte sessiz kaldık.” dedi.

Sayıştay’a seslendi: SANA ARAYORUM!

Kılıçdaroğlu yaptığı konuşmada Sayıştay’a hitaben yaptığı konuşmada, “Biz iktidara geldiğimizde yazdığınız raporlarda 418 milyar doları görmüyorsam görevinizi yapmamışsınız demektir.” dedi.

Kılıçdaroğlu, “5’li çete” iddialarını yineleyerek, “Hazine’den aldıkları parayı 5’li çete adı altında toplayacağım çünkü o paralar bu ülkenin doğmamış bebeklerinin parasıdır. Bunlardan bazıları” Çeteler Erdoğan’dan önce de vardı, o dönemde devletteydiler, her güçle ittifak halindeydiler, hep değişen sisteme dalmışlar, mafyayı dibine kadar beslemişler, ‘devleti soymayacaklar’ dedikleri gibi. kolayca hazine edin.’ Erdoğan gelecekti Peki asıl panik ne zaman başladı Uzman gruplarımız Hazine’den çalışan paraların peşinden koşarken paniklediler Devlet Hazinesinden çalınan paranın 418 milyar dolar olduğu anlaşılınca karalama kampanyaları başlatıldı. ve suikast tehditleri gelmeye başladı, Korkar mıyım? dedi.

Kılıçdaroğlu, “Buradan Sayıştay’a seslenmek istiyorum” diyerek, “İktidara geldiğimizde yazdığınız raporlarda 418 milyar doları görmüyorsanız görevinizi yapmamışsınız demektir” dedi. .

SEMENTARYİ TUTACAK!

Öte yandan taahhütte de bulunan Kılıçdaroğlu, “Temizlik operasyonumdan önce Ankara’ya dev ekran yaptıracağım, adı ‘chetemetre’ olacak, çalınan her doları milletimiz görecek” dedi. Kedi ve köpeklere aldıkları tasmalar için bile Beyt’ül-mal’den bir kuruş çalınırsa geri alırım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu