Haber

Eskişehir’de eşini, Bilecik’te iki oğlunu öldüren zanlının üçüncü oğlunun kayıp olduğu ortaya çıktı.

Eskişehir’in İnönü ilçesinde eşini öldürdükten sonra Bilecik’in Bozüyük ilçesine giderek iki oğlunu da öldüren 86 yaşındaki zanlı Mehmet A.’nın üçüncü oğlunun 10 yıldır kayıp olarak arandığı ortaya çıktı.

Mehmet ve Fatma A.’nın evli ve 2 çocuk babası üçüncü çocuğu Birol A’nın (56) Haziran 2013’ten bu yana kayıp olarak arandığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, Seyitgazi ilçesinde orman koruma görevlisi olarak çalışırken 10 yıl önce işe gitmek için evinden ayrılan Birol A.’dan bir daha haber alınamadı.

Yakınları çevrede yaptığı aramada kendisini bulamayan Birol A., jandarmaya kayıp başvurusunda bulundu. Aramalara rağmen Birol A’nın izine ulaşılamadı.

Yaklaşık 2 yıl önce Osman A., kardeşi Birol A.’yı bulmak için televizyon programına çıktı. Programa Birol A.’nın eşi Ayşe A. da katılırken, arama çalışmalarından sonuç alınamadığı bildirildi.

2013 yılından beri kendisinden haber alınamayan Birol A. ise halen kayıp olarak aranıyor.

Etkinlik

Eskişehir’in İnönü ilçesine bağlı Erenköy Mahallesi’nde oturan Mehmet A. (86), konutta tartıştığı karısı Fatma A’yı (84) tabancayla öldürdü, ardından Bilecik’in Bozüyük ilçesine giderek kurşunladı. oğulları Erol A. ve Osman A. tabancayla yaralandı. yapmıştı. Kardeşlerden Erol A. olay yerinde hayatını kaybederken, ağır yaralanan Osman A. kaldırıldığı İnegöl Devlet Hastanesi’nde yaşamını yitirdi.

Emekli Jandarma Uzman Jandarma Mehmet A., emniyetteki işlemlerinin ardından ihraç edildiği “kasten öldürme” hatasından nöbetçi hakim tarafından tutuklandı.

kigihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu