Haber

Sakarya’da kocasının arkadaşını yanlışlıkla vurarak öldüren kadına adli kontrol

Sakarya’nın Kocaali ilçesinde, kocasının arkadaşının havaya ateş ederek ölümüne neden olduğu iddiasıyla gözaltına alınan kadın, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Dün ailesi ve arkadaşlarıyla Çam Dağı bölgesine giden Hasan Ali Karataş’ın kazara vurularak ölmesi nedeniyle gözaltına alınan FA’nın süreci tamamlandı.

Karataş’ın hastaneye kaldırılmadan önce eşi ve yakınlarından FA ve beraberindekilerden şikayetçi olmamasını isterken kadın hakkında herhangi bir şikayette bulunmadığı öğrenildi.

Adliyeye sevk edilen FA, nöbetçi hakim tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Öte yandan Karataş’ın naaşı, öğle saatlerinde Karasu Merkez Camii’nde kılınan namazın ardından Kuzuluk Mahallesi Mezarlığı’na defnedildi.

Karasu Devlet Hastanesi’nde güvenlik görevlisi olan Hasan Ali Karataş (43), dün ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte Kocaali Çam Dağı bölgesine gitti ve burada silahın kontrolünü kaybeden arkadaşının eşi FA tarafından yanlışlıkla vuruldu. havaya ateş ederken.

Kocaali Devlet Hastanesine kaldırılan Karataş, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı ve FA, jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu