Yaşam

İmajını değiştiren güzel oyuncu Ebru Şahin, yeni görünüşüyle ​​usta sanatçı Aydan Şener’e benzetildi.

Hercai ve Destan dizilerindeki başarılarıyla adından söz ettiren Ebru Şahin, son projesinin ardından NBA’de forma giyen eşi Cedi Osman’ın yanına gitti. Yeni projesi için imajını değiştiren oyuncu, katıldığı bir partide objektif takmıştı.

İNSANLAR AYDAN ŞENER’İ DÜŞÜNDÜ

Bir süredir eşiyle birlikte Amerika’da bulunan oyuncu imajını değiştirip saçlarını kestirdi. Estetik yaptırdığı iddia edilen oyuncu koyu renk göz detaylı makyajıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Oyuncunun yeni imajı, Türk tiyatrosunun başarılı sanatçılarından Aydan Şener’e benzetildi.

“İŞİMDEN BIRAKMAYACAĞIM, PROJELERE GÖRE TÜRKİYE’YE GELECEĞİM”

Evlendikten sonra eşiyle birlikte Amerika’ya giden oyuncu, Türkiye’ye proje bazında gelip gideceğini söyledi. Eşi Cedi Osman ile güzel bir istikrar yakaladıklarını ifade eden Şahin, “Türkiye’de değildim. Buradayken çok çalıştığım için bir yere gidemedim. Benim için de güzel bir olay oldu. Benim için çok iyi oldu çünkü bu yıl evlendim, iş anlamında da çok güzel oldu emeklerimin karşılığını aldığım bir yıl oldu Cedi de ben de işimizi çok seviyoruz o yüzden çalışıyoruz kendi içimizde bir denge oluşturmak için. İşten ayrılmam söz konusu değil. Proje bazında gidip geleceğim” dedi. Efsane dizi finali ile ekranlardan uzak kalan Ebru Şahin, Beyefendi filmi ile geri dönüş yapmaya hazırlanıyor.

İşte Ebru Şahin’in son hali için yapılan yorumlar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu